Vítej na mém blogu!

Jmenuju se Kamila Kotková. Je mi 13 let, jsem z Pardubic a blog jsem založila pro inspiraci ostatním :) Na blog mám v plánu přidávat články a fotky z mého života, recenze na mé oblíbené produkty a pravidelně fotit nejrůznější outfity. Doufám, že se ti tu bude líbit a zase někdy nakoukneš. Budu se těšit :)

Jsou všichni stejní? aneb moje první úvaha

15. listopadu 2014 v 8:39 | Kamila K. 13 let |  Diary
Ahoj holky, musím se s Vámi podělit o můj zážitek ze včerejška. Jela jsem za mojí "nejlepší kamarádkou" do Afi Palace. Bylo tam spoustu zábavy, hudba a navíc jsme byly už dlouho domluvené, že se tam sejdeme. Chtěla si se mnou koupit stejné oblečení, prý abychom vypadaly jako sestry, no znáte to...Když jsem dorazila, bylo všechno v pohodě jako vždycky, ale potom přijel její kluk a kamarádky o kterých já neměla ani páru, že tam budou s námi. Natož že si mě nebude vůbec všímat. Smáli se úplným hloupostem, kámoška mě neposlouchala a když jsem šla pryč, tak si toho ani nevšimla. Je sice dost bláznivá, ale teda tohle mě od ní dost překvapilo. Ani na módní přehlídku jsem tam sama nezůstala a to jsem chtěla k dnešnímu článku přiložit nějaké super fotky. Mrzí mě to. Přišlo mě v tu chvíli, že jsou všichni stejní, stejní a falešní.
(já a moje (tenkrát nejlepší) kamarádka ze třídy..)

Dokud jsem nenapsala jednomu klukovi. Už si píšeme asi rok a chodili jsme spolu do školy, ale on už vyšel základku a docela dlouho se domlouváme, že se sejdeme. A teď tu ta příležitost byla. Já čekala na zastávce u Afi a on mi napsal, že je právě ve městě! Tak jsme se teda sešli. Musím říct, že vůbec nelituju, že jsem šla. Líbilo se mi s ním a vím, že je málo lidí jako je on. Tak jsem sice přišla o skvělou módní přehlídku a mačkanici tolika lidí :D ale zase jsem měla šanci pořádně poznat tak suprovýho kluka a za to jsem mu moc vděčná.
vaše Kamča ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama