Vítej na mém blogu!

Jmenuju se Kamila Kotková. Je mi 13 let, jsem z Pardubic a blog jsem založila pro inspiraci ostatním :) Na blog mám v plánu přidávat články a fotky z mého života, recenze na mé oblíbené produkty a pravidelně fotit nejrůznější outfity. Doufám, že se ti tu bude líbit a zase někdy nakoukneš. Budu se těšit :)

Jdi si za svými sny!

20. listopadu 2014 v 15:50 | Kamila K. 13 let |  Workout motivation
Občas (no spíš celkem často), když nemůžu usnout, přemýšlím nad životem. Nad tím, jaký má smysl, nebo spíše jaký bude mít smysl. Čas jenom běží a my, i když bychom někdy chtěli se nemůžeme vrátit do minulosti, vrátit se zpět, udělat některé věci jinak než jsme udělali. Ale protože chybami se člověk učí (alespoň by měl), tak nám vlastně dávají více zkušeností a někdy máme šanci to napravit. Jednou ale bude pozdě. Jednoho dne se každý z nás probudí s vráskami na tváři, budeme bezzubí a odkázaní na určité lidi...své příbuzné. Alespoň u většiny ČR to tak je. Jednou přijde doba, kdy budem jen ležet, koukat na televizi, cpát se sladkostmi, nikomu se nebudeme líbit a budeme litovat toho, že jsme ve svém životě něco neudělali tak a zase onak, abychom svůj život mohli v klidu dožít alespoň tak, jak jsme chtěli. S tím, co máme nejvíc rádi, co jsme v životě nejvíc chtěli. A proto, seber odvahu a jdi si za svým snem! Každý z nás by si je měl plnit, ať jde o cokoliv. Někdy je to těžký, ale nesmíš to vzdát a musíš jít dál. Vždycky když budeš chtít skončit, vzpomeň si, proč jsi začal a na to, jak se chceš jednou mít, protože - to záleží jen na tobě.


Co je mým snem a jaké jsou mé cíle?
  • Do ledna zhubnout cca 25 kg
Mým velkým snem je stát se modelkou. Často mi píší z různých modelingových agentur, ale ne moc známých. Problém je v tom, že nemám zrovna nejideálnější míry. Proto tolik fotek na téma workout motivation :)vaše Kamča ♥
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 JayTullo JayTullo | Web | 22. listopadu 2014 v 12:31 | Reagovat

V tom hubnutí ti přeji hodně štěstí. Já sama bych chtěla začít hubnout a cvičit, ale na druhou stranu zase mám své tělo ráda (asi). Nevím, každopádně ti přeji opravdu hodně štěstí, ať dosáhneš svého cíle!! :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama